A Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamara irodai munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • Adminisztratív feladatok elvégzése/Általános adminisztráció, ügyintézés
  • Meetingek, tárgyalások megszervezése
  • Prezentációk készítése
  • A szervezet tevékenységéhez kapcsolódó szervezési feladatok ellátása
  • Partnerek fogadása és a beérkező telefonhívások kezelése
  • Céges utazásokkal kapcsolatos ügyintézés
  • Irodai környezet folyamatos rendben tartása
  • Kollégák munkájának támogatása

Elvárások

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú  végzettség
  • irodai munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • kiváló kommunikációs készség
  • segítőkészség
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés, pontosság, precizitás

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség

  • versenyképes jövedelem és juttatások

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!