Fizikai, segéd, betanított munka

Minőségellenőri állás Győrben az Audi és Ipari park területén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Győr
2019. 04. 16. 17:35

Győri Audi és Ipari park területére keresünk minőségellenőröket!

A munkavégzés több műszakos munkarendben történik.

Kiemelt bérezés, juttatások! Hosszú távú munkalehetőség!

Feladatok:

  • Vizuális ellenőrzés, Sori támogatás, Összeszerelés, Ellenőrzés

Elvárások:

  • minimum szakmunkás végzettség, rugalmasság vállalása, saját gépjámű, területek közötti utazás vállalása, monotónia tűrés

Előnyök:

  • minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Korrekt bérezés, cafeteria, utiköltség támogatás, munkaruha