Művészet, kultúra

Kreatív óraadó kollégákat keresünk győri programhelyünkre

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye
Fizetés: Nettó 3000 - 4000 / óra
2019. 02. 08. 14:33

Hamarosan nyíló győri programhelyünkre kreatív területen (festés, barkácsolás ...stb.) jártas óraadókat keresünk.

Feladatok:

  • Különböző kreatív workshopok tartása gyerekeknek és\vagy felnőtteknek, legyen szó akár festésről, barkácsolásról, éneklésről, zenélésről...stb.

Elvárások:

  • művészi affinitás
  • jó kommunikációs készség
  • rugalmasság
  • önállóság

Előnyök:

  • Korábbi óraadói tapasztalat
  • pedógusi tapasztalat

Amit kínálunk:

Ami vár rád:

  • belvárosi munkahely
  • 130 nm-es környezet az álmaid megvalósításához
  • rugalmas munkavégzés (akár havi 2-3 órában is)
  • modern környezet
  • önállóság
  • vidám, fiatalos csapat