Közgazdaság, bank, biztosítás

Teljes és részmunkaidős álláslehetőség Győrben pénzügyi területen

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Győr és környéke
2019. 02. 11. 14:21

Cégünk 2014 óta tevékenykedik budapesti székhellyel, és 2019ben Győrben is megnyitja kapuit. Magyarország piacvezető pénzügyi (banki, biztosítási és befektetési) szolgáltatójának partnereként, több mint 4000 embernek segítettünk aktualizálni a pénzügyeiket, alkalmazkodva a folyamatos piaci változásokhoz.

Személyes megbeszélések által, felmérjük ügyfeleink jelenlegi pénzügyi helyzetét illetve jövőbeni igényeiket, majd ezután egy professzionális szakmai csoport segítségével személyre szabott koncepciókat hozunk létre ügyfeleinknek, melyek hosszútávon az élethelyzet változásával is rugalmasan alakíthatók.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, küldd el fényképes önéletrajzodat és elérhetőségedet a "Jelentkezem" gombra kattintva hogy személyzeti osztályunk felvehesse veled a kapcsolatot!

Feladatok:

  • Ügyfelek igényfelmérése
  • Meglévő szerződések kezelése
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Elkészült koncepciók prezentálása
  • (Adminisztratív folyamatok online)

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi megléte)
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Csapatjátékos, önmagára igényes, megbízható, extrovertált
  • Minimum heti 10-15 óra vállalása

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség (diploma megléte)
  • Gazdasági, pénzügyi, kommunikációs és/vagy értékesítési területen folytatott tanulmány/ munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Teljeskörű betanítás - Mentorprogram az első 6 hónapban
  • Szakképzett oktatói csoport, magas szintű szakmai tudás
  • Részben rugalmasan alakítható munkaidő (nem várjuk el, hogy folyton az irodában ülj)
  • Technikai támogatás (rendszereink nagy része online)
  • Továbbképzési támogatás (mert szerintünk is fontos a papír és a fejlődés)
  • Belátható - tervezhető karrier
  • Előrelépési lehetőség, vezetői coach szemináriumok
  • Részmunkaidőben is kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Versenyek: utazások, tárgyi nyeremények