Munkatársat keresünk 4 órában győri irodánkba

Property Lease Kft.
Győr
2019. 02. 19.

Kis csapatunkba keressük fiatalos gondolkodású munkatársunkat napi 4 órás munkavégzésre.

Könyvelés/bérszámfejtés (rehabilitációs kártyával is).

Téged keresünk, ha precíz és igényes vagy a munkádra, tudsz felelősséget vállalni és szívesen lennél egy lendületes csapat tagja!

(Bármilyen korosztály jelentkezését várjuk, akár rehabilitációs kártyával rendelkezőt is)

Feladatok

  • Klasszikus irodai feladatok

  • Számítógépes nyilvántartásunk naprakész vezetése

  • Bejövő levelek, számlák iktatása, rögzítése

  • Iratok, szerződések és egyéb dokumentumok kezelése

  • Bérszámfejtésben való részvétel

  • Jelenléti ívek vezetése

Elvárások

  • Számítógépes felhasználói ismeretek

  • Pénzügyi, számviteli ismeretek (végzettség nem szükséges)

  • Könyvelésben és bérszámfejtésben való jártasság/tapasztalat (végzettség nem szükséges)

  • Ülő munka tűrése

  • Nyitottság az új megoldások iránt

Előnyök

  • Korábbi munkahelyen szerzett tapasztalat

  • Szakirányú végzettség (nem kötelező)

  • Excel, Word ismeret

Amit kínálunk

  • Megbecsülés, kellemes munkakörnyezet, barátságos légkör

  • Megbízható jövedelem

  • Szakmai fejlődés lehetősége

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Munkarend

  • Általános