Munkaügyi-pénzügyi munkatársat keresünk Győrben

Síküveg Kft.
Győr
2019. 03. 11.

Győri Ipari Parkban található feldolgozó kisvállalat teljes munkaidős munkaügyi-pénzügyi munkatársat keres.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje be önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • a cég munkaügyi feladatainak ellátása (20 fő)
  • beérkező és kimenő számviteli bizonylatok tartalmi és formai ellenőrzése
  • közreműködés a havi és éves zárások feladatainak végrehajtásában
  • adatszolgáltatások, elemzések készítése
  • kimutatások, statisztikák, jelentések elkészítésében való aktív közreműködés
  • pénztár kezelése
  • banki utalások előkészítése és rögzítése ügyviteli rendszerben
  • kintlevőségek nyomon követése és kezelése
  • banki adatszolgáltatásokban való közreműködés

Elvárások

  • középfokú szakirányú végzettség,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • proaktivitás, határozottság,
  • jó problémamegoldó képesség,
  • kiváló kommunikációs és együttműködési készség,
  • önálló munkavégzésre való képesség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

  • kiemelkedő fizetés
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • rugalmas munkaidő
  • kellemes saját iroda
  • szakmai fejlődési lehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!