Fizikai, segéd, betanított munka

Gépkezelő állás Győrben, akár azonnali kezdéssel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Győr és környéke
Fizetés: Bruttó 220000 - 250000 / hónap
2019. 03. 19. 11:59

Győri autóipari céghez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

  • gépkezelő

3 műszakos munkarend, akár azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Hengerfej megmunkáló gépek kezelése, folyamatos töltése.

Elvárások:

  • legalább alapfokú iskolai végzettség
  • több műszakos munkarend vállalása
  • megbízhatóság, rugalmasság

Előnyök:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • helyi lakos

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaviszony, teljes bejelentéssel, családi adókedvezmény
  • munkakörtől függően az alapbér bruttó 220.000-250.000 Ft + műszakpótlék + nettó 15.000 jelenléti bónusz + munkatárs ajánlási bónusz
  • munkaruha biztosítása
  • munkába járás támogatása
  • hosszú távú munkalehetőség