A győri Delta Autó Hi-fi üzletbe keresünk beszerelő kollégát családias csapatba

Varga Tibor Egyéni vállalkozó
Győr
Bruttó 200 000 Ft - 500 000 Ft / hónap
2019. 03. 21.

Győrben 30 éve picon levő Delta Házimozi és Autó Hi-fi Stúdió keres beszerlő szervízébe munkatársat.

Feladatok

  • Autóriasztókat,autórádiókat,hangszórókat,tolató radarokat,ülésfűtéseket,központi zárakat és más autó extrákat szerelünk gépkocsikba Ladától a Porsche-ig.
  • A mi munkánkhoz legközelebb az autóvillamosság és az autó szerelés áll,bár egy kollágánknak sem ez a végzetsége,mert nálunk inkább a kreativitás és a logikus gondolkodás a lényeg.

Előnyök

  • autóvillamossági vagy autószerelői gyakorlat

Amit kínálunk

  • 1 műszakos munkarend/8.00 munkakezdés minden nap/
  • műszaki érdeklődésüek kezdőként is jelentkezhetnek,mi betanítjuk ha van affinitása hozzá.
  • teljesítmény arányos bér
  • változatos munka
  • családias csapat,rugalmas munkaidő

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!