Marketing, média, újságírás, PR

A Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamara PR munkatársat keres

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Kommunikációs csapatunk leendő tagja kiváló kommunikációs, szövegírói és sajtószervezői készséggel, kreativitással, az online felületek magabiztos felhasználói ismeretével rendelkezik.

Feladatok:

  • szövegírás
  • online htartalmak előállítása, frissítése és kezelése
  • sajtómeghívók, közlemények szövegírása és kiadása
  • sajtómegjelenések gyűjtése
  • különböző rendezvényeken a pro-aktív részvétel
  • napi kamarai munka háttértámogatása
  • kapcsolattartás média munkatársaival
  • PRINT kiadványok szakmai támogatása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • kiváló helyesírás és szövegírás
  • precíz, önálló munkavégzés
  • rendszerszintű, stratégiai gondolkodás

Előnyök:

  • egy idegen nyelv legalább középfokú ismerete
  • releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • kreatív munkakör
  • értékteremtő projektekben való részvétel
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • kellemes irodai légkör és helyszín (www.itcgyor.hu)

Győzz meg minket, hogy Téged keresünk!

Jelentkezz önéletrajzoddal és a pozícióra szabott egyedi motivációs leveleddel április 12-ig!