Pénzügyi előadói munka Németországban

Magyarországi fémipari kft. pénzügyi előadót keres németországi telephelyére.

Feladatok:

  • a beérkező és kimenő számlákkal kapcsolatos feladatok elvégzése
  • a munkáltató és a németországi munkavállalók hivatalos ügyeinek intézése Németországban
  • a havi németországi munkabérek számfejtésének előkészítése és a kifizetések intézése
  • a házipénztár és a bankok napi pénzforgalmának lebonyolítása, rögzítése

Elvárások:

  • kommunikációs szintű aktív német nyelvtudás
  • minimum középfokú végzettség
  • saját személygépkocsi és gyakorlott vezetői tudás

Amit kínálunk:

  • kiemelt bérezés
  • hosszú távú, folyamatos foglalkoztatás
  • a szállást és ennek rezsijét a cég fizeti

Fényképes szakmai önéletrajzot a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott