Kereskedelem, értékesítés

Napelemes rendszereket értékesítő munkatársakat keresünk Győrben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Győr
2019. 04. 30. 08:00

Wagner Solar Hungária Kft  fiókjaiba napelemes rendszer értékesítésére területi képviselőt / lakossági értékesítőt keres.

Dunakeszi központtal működő fiókjainkat már elindítottuk, Győrön, Debrecenben és Kecskeméten létszámot bővítünk.

Feladatok:

  • Értékesítés, partner keresés és látogatás,tárgyalás, termékek promotálása, lakossági értékesítés, árajánlat készítés,helyszíni felmérés.

Elvárások:

  • Értékesítésben jártas, jó kommunikációs készséggel rendelkező szorgalmas, sikerorientált,új ismereteket elsajátítani képes munkatársat várunk. Elvárás a  tárgyalás technikai ismeret, adminisztrációs pontosság, az együttműködési készség és az ügyfél orientáltság.

Előnyök:

  • Napelemes rendszerek működésének és felépítésének ismerete, értékesítési tapasztalatok. Olyan erős áramú villanyszerelők is előnyt élveznek, akik már szereltek napelemeket, ismerik a technológiát.

Amit kínálunk:

  • Prémium kategóriás termékek, amivel mindenki jobban jár hosszú távon. Fix+jutalékos rendszerű bérezés, vagyis a kezdeti betanulás után Önön múlik mennyit keres. Munkavégzéshez céges autó, laptop és telefon. Biztos háttér, szakmai támogatás,fejlődési lehetőség.