Kis méretű kerti faházak gyártásához, szereléséhez munkatársat keresünk

DBR Invest Group Kft.
Győr
Nettó 1 150 Ft / óra
2019. 05. 20.

Kis méretű kerti tároló faházak, garázsok, árusító faházak gyártásához illetve összeszereléséhez munkatársat keresünk hosszú távra munkatársakat.

Feladatok

  • Gyártó műhelyben egyszerűbb szerkezetek összeállítása, profilozó gép kezelése, egyéb gyártáshoz kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Szerelő csapatban kerti házak összeszerelése, bitumenzyindelyes fedése

Elvárások

  • Csavarozó és egyéb faipari kisgépek (pl. kézi körfűrész, dekopír fűrész) használatának ismerete.

Előnyök

  • Építőiparban vagy egyéb faipari tevékenységben szerzett tapasztalat.
  • Bádogozás tetőfedésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Változatos munkavégzés
  • Fix egy műszakos munkarend
  • Versenyképes jövedelem
  • Lakhatási támogatás
  • Munkába utazás hozzájárulása

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott