Nyílászárós cég győri vagy környékbeli asztalos kollégákat keres

Mohican Sport Kft.
Győr
Nettó 1 500 Ft / óra
2019. 05. 21.

Keresünk asztalost, vagy asztalos mellett dolgozó, gyakorlattal rendelkező munkást.

Elsősorban Budapesten és környékén, illetve a dunántúlon vállalunk munkát.

Utazás a munka helyszínére céges kisteherautóval, reggel oda és este vissza.

Hetelést nem vállalunk.

Cégünk családi kisvállalkozás, általában béke és nyugalom, néha egy kis izgalom a szoros határidők miatt, de ez minden.

Győri, vagy környékbeli kollégák jelentkezését várjuk, bejárásért külön pénzt nem tudunk fizetni.

Feladatok

  • A feladat nyílászárók cserélye, bontással és beépítéssel, teraszfedések és télikertek kivitelezése.

Elvárások

  • Legalább 1-2 éves gyakorlat a jelzett szakterületen.
  • Rendezett külső, normális megjelenés.

Amit kínálunk

  • Heti három szabadnap.
  • Munkaruházat.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!