Call Center munkatársnak álláslehetőség Győrben

Győr
2019. 05. 27.

VILL-KORR Hungária Kft

Magyarország egyik legjelentősebb villamosipari hálózata Call center munkatársakat keres azonnali belépéssel

Ideális pályázónk olyan kreatív, ambíciózus szakember, aki call-center feladatokban 1-2 éves szakmai gyakorlattal rendelkezik, folyamatos munkarendben, váltott műszakban, éjszakai munkavégzéssel is képes dolgozni.

Feladatok

  • Bejövő hívások kezelése, adminisztrációja,
  • Egyéb adminisztratív feladatok,
  • Rendszerfelügyelet, diszpécseri feladatok ellátása.

Elvárások

  • min. 1-2 éves call center területen szerzett szakmai gyakorlat,
  • magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • precíz, pontos személyiség,
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs, ügyfélközpontú képesség,
  • német/angol nyelv ismeret

Előnyök

  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • német/angol nyelvismeret,

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem,
  • magas béren kívüli juttatás
  • szakmai továbbképzési lehetőség,
  • európai szintű munkakörülmények.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott