Építőipar, építészet

Látványtervező, építészmérnök állás Dunaszegen

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Dunaszeg
2019. 06. 07. 10:30

Szeretsz csapatban dolgozni?

Szereted a kihívásokat?

Mi lehetőséget biztosítunk!

Az iSauna Design Kft. bővítené nemzetközi tervezői és értékesítési csapatát!

Feladatok:

  • építészeti-, belsőépítészeti projekt tervezések
  • minőségi 3D látványtervek készítése
  • műszaki tervek készítése
  • gyártás előkészítés
  • tervekhez kapcsolódó prezentációk összeállítása

Elvárások:

  • grafikai szintű tapasztalatok
  • látványtervezésben szerzett tapasztalat
  • referenciák
  • ArchiCad, 3D max / Rhinoceros, Photoshop magas szintű ismerete
  • MS-Office ismeretek
  • kreativitás, megbízhatóság
  • terhelhetőség, önálló munkavégzés, csapatszellem

Előnyök:

  • Lumion
  • tárgyalási szintű német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör
  • dinamikus csapat
  • családias légkör
  • biztos nemzetközi háttérrel rendelkező cég
  • szakmai fejlődés, szakmai kihívások az egyedi termékeknek köszönhetően
  • kimagasló fix fizetés (nettó 350.000.- Ft, mely lehet magasabb is) és jutalék
  • azonnali munkakezdés