Adminisztráció, irodai munka

Győri csapatunkba keressük új szerviz asszisztens kollégánkat

Munkavégzés helye: Győr
2019. 06. 07. 13:26

Győri csapatunkba keressük új szerviz asszisztens kollégánkat!

Építsük együtt a jövő irodatechnikai és IT szolgáltatóját!

Ha az alábbi leírásban magadra ismersz, és szívesen foglalkoznál emberekkel és a technológiai újdonságaival, akkor várjuk jelentkezésed!

Pozíció rövid leírása:

A Konkoord Kft célja régió piacvezető a jövő kihívásaira felkészült, irodatechnológiai szolgáltatójává válni.

Nap mint nap a kreativitásunkra hagyatkozunk, hogy megoldásokat kínáljunk partnereink részére a változékony piaci körülményekhez igazodva. Ez nem egy szokványos állás, nálunk nincsenek monoton feladatok! Minden héten új kihívásokkal szembesülünk, és új megoldásokat szállítunk.

Kipróbálhatod magad a több területen, ügyfeleink kiszolgálásától, a raktárkezeléstől, az adminisztratív feladatokig, ajánlatok összeállításáig, és rengeteg hasznos tapasztalattal, tudással bővítheted ismereteidet.  A pozíció részmunkaidőben betölthető, 6 órában.

Ennek következményeképp nagy szabadságod is lesz a felmerülő feladatok elvégzésében, számítunk az inputodra, ötleteidre, kreativitásodra, hogy minden akadályt áttörjünk!

Munkád során számíthatsz a teljes csapatunk támogatására, tapasztalatára.

Ha pályakezdő vagy, az egyáltalán nem probléma, mi egy tehetséges kollégát keresünk, nem a tökéletes önéletrajzot.

Amit kínálunk:

  • Innovatív, motivált vidám csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Tanulási lehetőség
  • Felelősség és önálló munkavégzés
  • A munkádnak igazi hatása lesz

Feladatok:

  • Szervizünkben az ügyfelek fogadása, kiszolgálása, számlázás
  • Telefonhívások, levelek kezelése
  • Ajánlatadás a beérkező kérésekre
  • Anyagrendelés, anyagkezelés (adminisztratív feladat)
  • Gyenge pontok azonosítása és megoldási javaslatok kidolgozása
  • Részvétel IT és Irodatechnikai rendszerek tervezésében és felépítésében, melyek képesek hatékonyan, biztonságosan működni

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség
  • Problémamegoldó és döntési készség
  • Stratégiai szemléletmód
  • Kezdeményező készség
  • Autodidakta, önálló és fegyelmezett munkavégzés
  • Magas szintű számítógép használói ismeretek
  • Konfliktuskezelési készség

Előnyt jelent:

  • Vállalkozási ismeretek
  • IT és technológiai ismeret
  • Projekt szemlélet
  • Csoportmunka tapasztalat
  • Ha ég benned a tűz, hogy hatással legyél a világra

Ha szeretnél ott lenni a régió következő nagy szolgáltatójának építésénél, csatlakozz hozzánk!