Szakképzési tanácsadó állás felsőfokú végzettséggel hosszú távon

A Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamara pályázatot hirdet szakképzési tanácsadó állás betöltésére. A munkakör 2019. szeptember 1-től tölthető be.

Feladatok

A tanácsadó közreműködik a tanulószerződésekkel, együttműködési megállapodásokkal kapcsolatos tanácsadási, tájékoztatási, szervezési, valamint adatfeldolgozási, adatnyilvántartási feladatok végrehajtásában. A tanácsadó további feladata a gyakorlati képzőhelyek látogatása ott a képzési feltételek meglétének folyamatos ellenőrzése az esetlegesen felmerülő problémák kezelése.

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • Excel, Word magas színtű ismerete,
  • saját gépkocsi,
  • büntetlen előélet.

Előnyök

  • cégekkel/vállalkozásokkal kialakított jó kapcsolatrendszer
  • a szakképzésben szerzett gyakorlat,

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem és juttatások

A pályázatokat önéletrajz és motivációs levél elküldésével a "JELENTKEZEM" gombra kattintva 2019. július 20-ig kérjük beküldeni.

Friss nyugdíjasok jeletkezését is várjuk.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!