Győri könyvelőiroda könyvelő kollégát keres teljes vagy részmunkaidőben

De Plano Kft.
Győr
Nettó 200 000 Ft - 220 000 Ft / hónap
2019. 06. 24.

Győri könyvelőiroda könyvelőt keres önálló munkára, teljes vagy részmunkaidőben.

Várunk fiatalos, lendületes csapatunkba, ahol folyamatos szakmai segítséget biztosítunk.

Feladatok

  • Egyéni és társas vállalkozások teljes körű könyvelése, bérszámfejtési feladatok elvégzése, adóbevallások, beszámolók elkészítése.

Elvárások

  • Szakírányú végzettség és számviteli területen szerzett gyakorlat.
  • Dohányzás kizáró ok.

Előnyök

  • Mérlegképes könyvelői végzettség, könyvelőirodában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • 20 éve eredményesen működő könyvelőiroda rengeteg tapasztalattal, folyamatos szakmai segítséggel, nyugodt munkakörülménnyel, fiatalos, jó csapattal biztosít állandó szakmai fejlődést.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!