Recepciós kollégát felveszünk Győrben

Győr-ménfőcsanaki panzióba főállásban recepcióst felveszünk.

A munkaörhöz részben szobaasszonyi feladatkör is tartozik.

Minimum középfokú végzettség, számítógép felhasználói jártasság szükséges.

Előny szállodaipari tapasztalat, vendéglátóipari végzettség, angol nyelvtudás, saját gépkocsi.

Esetenként hétvégi munkavégzés is szükséges.

A munkakörhöz tartozik még:

  • reggeliztetés, adminisztratív feladatok
  • Bér megegyezés szerint.

Szakmai önéletrajzot kérünk e- mailben a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Érdeklődni telefonon: 06 70 320 1190

Feladatok

  • Vendégek fogadása, foglalások kezelése, levelezés e- mailben, részben szobasszonyi munkába besegités, adminisztráció, jelentések elkészítése.

Elvárások

  • Percizitás, rugalmasság, kreativitás

Amit kínálunk

  • versenyképes bér, kulturált környezet

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!