Kereskedelem, értékesítés

Győri Call Centerünkbe supervisort/csoportvezető munkatársat keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Győr
2019. 08. 30. 13:09

A Telemarketing International Kft. 1992 óta működik hazánkban. Termékeinket főként közvetlen televíziós ajánlatokon keresztül, illetve online marketingen keresztül értékesítjük.

Feladatok:

  • Call Center operátori csoport munkájának koordinálása
  • A rábízott részleg motivációjának fenntartása, kitűzött üzleti célok megvalósítása
  • Call Center operátorok képzése/fejlesztése
  • Eredmények folyamatos monitorozása, statisztikák jelentések készítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • 10-15 fős csoport irányításában szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerte
  • Értékesítési tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség

Előnyök:

  • Folyékony német vagy angol nyelvtudás írásban és szóban

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség, képzések
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos, vidám csapat, kellemes munkahelyi környezet