Vevő-, ügyfélszolgálat

Call Center román nyelvű ügyfélszolgálati munkatársat keresünk Győrben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Győr
2019. 08. 30. 13:08

A Telemarketing International Kft. 1992 óta működik hazánkban. Termékeinket főként közvetlen televíziós ajánlatokon keresztül, illetve online marketingen keresztül értékesítjük.

Feladatok:

  • Bejövő ügyfél hívások kezelése
  • Beérkezett rendelések ellenőrzése
  • Levelezés, emailezés ügyfél megkeresések kapcsán
  • Kapcsolattartás partnerekkel
  • Beérkező reklamációk adminisztrálása

Elvárások:

  • Román nyelvtudás szóban és írásban
  • Magyar nyelvtudás alapszinten
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfél orientáltság
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Megbízhatóság, önállóság, kreativitás, pontosság, türelem, empátia, higgadtság

Előnyök:

  • Call Centerben vagy panaszkezelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér
  • Változatos, ingyenes képzések
  • Barátságos légkör
  • Versenyképes jövedelem (fix + bónusz)
  • Fix munkaidő (8 órában 7- 15 óráig H- P-ig)

Szükséges nyelvtudás:

  • Román - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

  • 9028, Győr, Fehérvári u. 75..

Havi nettó fizetési keret:

  • 200 000 HUF

Egyéb juttatások:

  • Szakmai tréningek