Győri nyelviskolába óraadó munkatársat keresünk

Lángpallos Bt.
Győr
Nettó 1 800 Ft - 2 500 Ft / óra
2019. 09. 02.

Ha az angol vagy a német nyelvtudásod magas szintű és szeretnél ebből valamennyit átadni másoknak, ráadásul ezzel egy barátságos környezetben pénzt is szeretnél keresni, akkor jelentkezz!

Royal Nyelviskola Győr

Feladatok

  • Feladatod győri nyelviskolánkban a tanulók nyelvi felkészítése egyéni illetőleg kiscsoportos (maximum 4 fő) képzéseken.
  • Az oktatással kapcsolatos adminisztráció vezetése is fontos!

Elvárások

  • Felsőszintű nyelvismeret angol vagy német nyelvből.

Előnyök

  • Előny, ha van már nyelvoktatási tapasztalatod, netán pedagógusi végzettséged.
  • Számlaképesség előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk

  • Rugalmas időbeosztás, családias környezet, korrekt kifizetés.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Időszakos munka
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános