Gépkocsivezető állás győri telephellyel rendelkező fuvarozó cégnél

J-Cargo Sped Kft.
Győr
2019. 09. 03.

Győri telephellyel rendelkező fuvarozó cégünk tapasztalt gépkocsivezetőt keres hosszú távra nyerges ponyvás szerelvényre nemzetközi viszonylatra.

Jelentkezéseket a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Illetve az érdeklődéseket a +36 30 97 94 052 telefonszámon fogadjuk!

Feladatok

gépkocsivezetőt keres hosszú távra nyerges ponyvás szerelvényre

Elvárások

  • C,E, kat. jogosítvány, GKI kártya
  • korrekt, együttműködő hozzáállás
  • leinformálhatóság és megbízhatóság

Amit kínálunk

  • egysofőrös "saját" EURO6-os Scania típusú autó
  • családias légkör
  • tisztességes munkáért korrekt fizetés
  • megegyezés szerinti kétheti vagy heti itthoni pihenőidő
  • hosszú távú munkalehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott