Pultos, segédpincér, kisegítő feladatokra munkatársat keresünk

MS Trend Kft.
Győrújbarát
Nettó 130 000 Ft - 160 000 Ft / hónap
2019. 09. 05.

Pultos, segédpincér, kisegítő feladatokra keressük kiegyensúlyozott üzletmenetű, jó hírű éttermünkbe!

Munkaidő: heti 3-4 (5) nap 10-20 óráig/ részmunkaidős/teljes munkaidős

Feladatok

  • Italpult rendben tartása, pincér munkájának hatékony segítéése, egyéb kiegészítő feladatok.

Elvárások

  • Szorgalom, pontos munkavégzés, megbízhatóság, csapatszellem.

Előnyök

  • Idegen nyelv ismeret előny, de nem feltétel, rendszerető, precíz, szorgalmas.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezést, erkölcsi és anyagi megbecsülést.
  • Ingyenes étkezés, teljes Útiköltség-térítés.
  • Hűségbónuszt, karácsonyi prémiumot, hónap legjobb munkatársa prémiumot, év legjobb munkatársa prémiumot.
  • Korrekt, szakmai vezetőséget, szervezettséget, összetartást, közös csapatépítő programokat, jó hangulatot.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott