Vendéglátás

Pultos, segédpincér, kisegítő feladatokra munkatársat keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Győrújbarát
Fizetés: Nettó 130000 - 160000 / hónap
2019. 09. 05. 13:44

Pultos, segédpincér, kisegítő feladatokra keressük kiegyensúlyozott üzletmenetű, jó hírű éttermünkbe!

Munkaidő: heti 3-4 (5) nap 10-20 óráig/ részmunkaidős/teljes munkaidős

Feladatok:

  • Italpult rendben tartása, pincér munkájának hatékony segítéése, egyéb kiegészítő feladatok.

Elvárások:

  • Szorgalom, pontos munkavégzés, megbízhatóság, csapatszellem.

Előnyök:

  • Idegen nyelv ismeret előny, de nem feltétel, rendszerető, precíz, szorgalmas.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezést, erkölcsi és anyagi megbecsülést.
  • Ingyenes étkezés, teljes Útiköltség-térítés.
  • Hűségbónuszt, karácsonyi prémiumot, hónap legjobb munkatársa prémiumot, év legjobb munkatársa prémiumot.
  • Korrekt, szakmai vezetőséget, szervezettséget, összetartást, közös csapatépítő programokat, jó hangulatot.