Jó kommunikációs készséggel rendelkező munkatársat keresünk Győrben

Munkatársat keresünk csapatunkba!

Kötetlen munkaidőre vágysz?

Suli mellett szeretnél egy jól fizető, mégis szabadabb munkát vállalni? Esetleg szükséged van plusz pénzre álmaid megvalósításához?

Ha van szabad 15-20 órád a héten, szeretsz emberekkel foglalkozni, és te vagy a társaság lelke, akkor nálunk a helyed!

Feladatok

  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel, budapesti központunkkal és a területnek megfelelő partnercégekkel.
  • Új ügyfelek felkutatása.
  • Potenciális ügyfélkör teljes körü kiszolgálása.
  • Adminisztráció.

Elvárások

  • Érettségi
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó kapcsolatteremtési és kapcsolattartó készség
  • Jó problémamegoldó készség, határozottság

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség
  • Értékesítői tapasztalat

Amit kínálunk

  • Jó munkahelyi légkör
  • Kötetlen munkaidő beosztás
  • Személyes fejlődés, szakmai képzések
  • Egyénre szabott oktatási rendszer
  • Kimagasló fizetés( jól átlátható jutalékrendszer )
  • Karrierlehetőség Európa Vezető Tanácsadó cégénél

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános