Kereskedelem, értékesítés

Jó kommunikációs készséggel rendelkező munkatársat keresünk Győrben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Győr
2019. 09. 09. 15:03

Munkatársat keresünk csapatunkba!

Kötetlen munkaidőre vágysz?

Suli mellett szeretnél egy jól fizető, mégis szabadabb munkát vállalni? Esetleg szükséged van plusz pénzre álmaid megvalósításához?

Ha van szabad 15-20 órád a héten, szeretsz emberekkel foglalkozni, és te vagy a társaság lelke, akkor nálunk a helyed!

Feladatok:

  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel, budapesti központunkkal és a területnek megfelelő partnercégekkel.
  • Új ügyfelek felkutatása.
  • Potenciális ügyfélkör teljes körü kiszolgálása.
  • Adminisztráció.

Elvárások:

  • Érettségi
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó kapcsolatteremtési és kapcsolattartó készség
  • Jó problémamegoldó készség, határozottság

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség
  • Értékesítői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Jó munkahelyi légkör
  • Kötetlen munkaidő beosztás
  • Személyes fejlődés, szakmai képzések
  • Egyénre szabott oktatási rendszer
  • Kimagasló fizetés( jól átlátható jutalékrendszer )
  • Karrierlehetőség Európa Vezető Tanácsadó cégénél