Lakatos vagy hegesztő szakembert keresünk győri műhelymunkára

LV-KOR Kft.
Győr
2019. 09. 10.

Lakatos vagy hegesztő szakembert keresünk műhelymunkára!

Egyedi -elsősorban rozsdamentes- termékek gyártásával foglalkozó cégünk keresi új munkatársát.

Ha változatos, érdekes, szakmai fejlődésre lehetőséget adó, ugyanakkor kiszámítható és korrekt munkahelyet keres, várjuk jelentkezését!

  • +36 20/291-5851
  • Győr-Kisbajcs, Arany János utca 1., 9062

www.lvkor.hu

Feladatok

  • Egyedi termékek készítése
  • Acél és fémszerkezetek gyártása, javítása, szerelése

Elvárások

  • Lakatos munkában való jártasság vagy hegesztési ismeret
  • AWI-gyakorlat előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkahely
  • Útiköltség-térítés
  • Kulturált munkakörülmények
  • Kiszámíthatóság, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés, fejlesztés
  • 8 órás, egy műszakos munkarend
  • Könnyű fizikai munka

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott