Faipari gépkezelő munkatársat keresünk akár azonnali kezdéssel

VICTORY Projekt Kft.
Győr
2019. 09. 30.

Bútoripari cég győri üzemébe keresünk gépkezelő munkatársat, akár azonnali kezdéssel.
Amennyiben igazi csapatjátékos és szeretne egy jó  csapatba tartozni, várjuk jelentkezését!

Feladatok

  • Az üzemben használatos gépek kezelésének elsajátítása
  • betanulás után a rábízott gép profi szintű kezelése
  • a gép rendszeres karbantartása

Elvárások

  • Etikus gondolkodás és lojális viselkedés
  • Szakmunkás bizonyítvány (nem feltétel a faipari végzettség)
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • Csapatmunkára való képesség
  • Motivált, önálló, kihívásokat szerető, megoldásokat kereső személyiség
  • Előnyt jelent a gépkezelői ismeret (akár más iparágból is)
  • Pontos, precíz munkavégzés, odafigyelés, felelősségtudat
  • Fokozott figyelemkoncentráció
  • Józan életmód

Előnyök

  • összetartó csapat
  • emberszerető főnök

Amit kínálunk

  • stabil munkáltatói háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • 1 műszakos munkarend
  • szakmai továbbképzések, fejlődési-, előrelépési lehetőség
  • változatos munkakör
  • fiatalos, pozitív beállítottságú, célorientált csapat
  • versenyképes fizetés
  • kiváló munkakörülmények

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!