Kereskedelem, értékesítés

Győri üzletünkbe keresünk teljes munkaidős kolléganőt/kollégát eladói munkakörbe

Munkavégzés helye: Győr
2019. 10. 01. 14:02

Vállalatunk profilja:

  • Motoros ruházatok, kiegészítők és alkatrészek forgalmazása

Főbb feladatok:

  • Ügyfelek fogadása, türelmes, segítőkész kiszolgálása
  • Rendelések rögzítése, kezelése
  • Raktárkészlet kezelése

Elvárások:

  • Pontos, precíz egyéni munkavégzés, valamint csapatjátékos attitűd

Előny:

  • Motorkerékpárok és motorkerékpár alkatrészek ismeretek
  • Kereskedelmi tapasztalat
  • Microsoft Word és Excel ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Jó hangulatú, összetartó, segítőkész csapat
  • Béren kívüli juttatások (prémium, utazási hozzájárulás)

Munkavégzés helye:

  • Győr

Jelentkezés, fizetési igény megjelöléssel:

  • A "Jelentkezem" gombra kattintva küldött önéletrajzzal.

Munkavégzés kezdete:

  • Azonnali