Kereskedelem, értékesítés

Győri belvárosi élelmiszerboltba bolti eladó - pénztáros hölgyet keresünk

Munkavégzés helye: Győr
2019. 10. 16. 10:10

Az üzlet nyitvatartásából adódóan két műszakos munkavégzés, reggeli műszakban fél hattól kettőig, délután kettőtől kilencig - szombaton is.

Havi legalább egy vasárnap, amikor reggel nyolctól este nyolcig

Egy műszakban két alkalmazott dolgozik egyszerre

Feladatok:

  • vásárlók kiszolgálása, pénztárgép lezelése, polcok feltöltése, az üzlet tisztán tartása

Elvárások:

  • legyen megbízható, komunikatív, igényes a rendre a munkavégzésben és a munkahelyi környezetben egyaránt

Előnyök:

  • kereskedelemben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel, pályakezdőket is betanítunk
  • egy idegen nyelv ismerete előny

Amit kínálunk:

  • kis létszámú kollektíva egy elegáns kis üzletben
  • rugalmas munkaidőbeosztás
  • versenyképes fizetés