Gyártás, termelés

Bejövő áru ellenőr – minőségellenőr munkalehetőség varrodai tapasztalattal Győrben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Győr
2019. 10. 24. 16:08

Ipari Park területén működő logisztikai központ keres 1 műszakos munkavégzésre Bejövő áru ellenőr – minőségellenőr munkatársat varrodai tapasztalattal.

A napi árubeérkezések, ruhanemûk szúrópróba szerû ellenőrzése a megadott információk alapján, kapcsolattartás a külföldi társosztállyal, operatív és adminisztratív lebonyolítás és irányítása.

Feladatok:

  •     Beérkező áruk, ruhanemûk, fehérnemûk minőségi ellenőrzése
  •     Kapcsolattartás külföldi minőségbiztosítással, beszállítókkal
  •     Utómunka, átcsomagolás szervezése
  •      Raktári szoftverrel nyilvántartás vezetése
  •     Visszáru kezelése

Elvárások:

  •     Jó kommunikációs készség
  •     Német vagy angol nyelv ismerete
  •     Számîtógépes ismeretek

Előny:

  •     Varrodai, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  •     biztos,stabil bejelentett munkahely
  •     1 mûszakos munkarend
  •     határozatlan idejű munkaszerződés
  •    munkaruházat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérem jelentkezzen önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.