Gyártósori operátor munkakörbe munkatársakat keresünk

Autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó győrladaméri székhelyű partnercégünk gyártósori operátor munkakörbe munkatársakat keres!

Feladatok

  • Könnyű fizikai munka, állómunka
  • Autóipari alkatrészek összeszerelése (napvédő és panoráma-tetők, csomagtér rolók)
  • Ellenőrzés
  • Gépkezelés

Elvárások

  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Sikeres tesztírás
  • Kiválasztó napon elért sikeres eredmény (Cégbemutatás, munkavédelmi és környezetvédelmi oktatás, személyes elbeszélgetés)
  • Egészségügyi alkalmasság
  • több műszakos, vagy folyamatos munkarend vállalása
  • Jó látás, kézügyesség
  • Erkölcsi bizonyítány

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés
  • műszakpótlék
  • mozgóbér
  • széleskörű cafeteria
  • munkaruha biztosítása
  • munkába járás támogatása, céges buszjárat
  • havonta egyszeri hazautazás támogatása az állandó lakhelyre
  • fizetett munkaközi szünetek
  • igény esetén ingyenes szállás biztosítása

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános