Fizikai, segéd, betanított munka

A DB Cargo Hungária Kft. -hez kocsirendező munkatársat keresünk

Munkavégzés helye: Győr
2019. 11. 26. 12:20

A DB Cargo Hungária Kft. egy folyamatosan növekvő igazi magyar, de ugyanakkor európai háttérrel is rendelkező vasúti vállalat.
Meggyőződésünk hogy egy vállalat fejlődéséhez mindenképpen szükséges a képzett munkaerő, legyen szó fizikai vagy szellemi tevékenységről. A DB Cargo Hungária mindig kiemelt figyelmet fordít arra, hogy a megfelelő szakembereket megtalálja. A nemzetközi háttér pedig segítséget nyújt ahhoz, hogy a hazai ismeretek mellett külföldi tapasztalatokat is szerezhessenek a munkavállalók.

Feladatok:

  • vagonokat kapcsolsz szét és össze
  • váltókezelés
  • tolatási tevékenységben veszel részt

Elvárások:

  • minimum alapfokú iskolai végzettséggel rendelkezel
  • amennyiben nem rendelkezel kocsirendező képesítéssel, vállalod a 10 napos tanfolyamon való részvételt, majd sikeres vizsgát teszel
  • egészségügyi alkalmasságot szerzel, a pozíció betöltéséhez jó látás szükséges, színvakság, színtévesztés kizáró ok
  • szeretsz szabad levegőn, fizikai aktivitással járó munkát végezni

Előnyök:

  • vasúti tapasztalatot szereztél
  • rendelkezel kocsirendező, vonali kocsirendező képesítéssel

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkalehetőséget kínálunk, nyugdíjba beszámító jövedelemmel
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathatsz
  • támogatjuk személyes fejlődésedet, képzésedre nagy gondot fordítunk
  • családoddal együtt kikapcsolódhatsz kötetlen családi rendezvényünkön
  • elismerjük hűséges munkavállalóink munkáját