Másodállásban végezhető munka vállalkozás kapcsolattartó munkakörben

Olasz Adrienn Egyéni vállalkozó
Győr
Bruttó 10 000 Ft - 50 000 Ft / hónap
2019. 11. 27.

A BinOla vállalkozás kapcsolattartót keres Győr és Miskolc városokban babakellékek kölcsönzéséhez.

A munka másodállásban végezhető, de rugalmas hozzáállást, folyamatos rendelkezésre állást jelent.

Nyugdíjas védőnőknek, csecsemő osztályos dolgozóknak fokozottan előnyös.

Feladatok

  • Kapcsolattartás vevőkkel
  • Készülékek átadása, átvétele, tisztítása
  • Adminisztráció, számlázás, nyilvántartás vezetése
  • Kapcsolattartás szülészettel, védőnőkkel

Elvárások

  • Rugalmas időbeosztás
  • Számlaképesség
  • Könnyen megközelíthető lakhely
  • Helyi lakos

Előnyök

  • Egészsgügyben való múlt, jártasság előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Bérezés havi szinten, jutalékos rendszerben
  • Kollégáinknak nem kell a terméket eladniuk, vagy vevőket személyesen megkerseni.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!