Szerviz munkatársnak álláslehetőség Győrben

Német vezető ipari kapu gyártó cég magyar képviselete munkatársat keres szerviz feladatok ellátására.

Munkavégzés helye: Győr.

Feladatok

  • Ipari kapuk, rámpakiegyenlítők, sorompók, kaputömítések, tűzgátló kapuk hibafelmérése, karbantartása, telepítése, javítása.

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány, önálló munkavégzés, jó műszaki érzék.

Előnyök

  • Hegesztési gyakorlat, targoncavezetői / emelőgépkezelői engedély, érettségi, technikusi szakirányú végzettség.

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség, nemzetközi környezet, piacvezető technológiák és termékek, folyamatos fejlődési lehetőség, világszínvonalú termékek, professzionális gyári támogatással, változatos munka, versenyképes jövedelem, szervizkocsi, céges telefon

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott