Kereskedelem, értékesítés

Külkereskedelmi értékesítő pozícióba kollégát keresünk dunaszegi telephelyre

Munkavégzés helye: Dunaszeg
2020. 01. 27. 11:56

Az iSauna Design Kft. export kereskedelmi tevékenységgel foglalkozó dunaszegi telephelyére csapatbővítés miatt keres külkereskedelmi értékesítő munkatársat.

Feladatok:

  • kapcsolattartás külföldi ügyfelekkel (telefonon és írásban)
  • új érdeklődőkkel kapcsolatfelvétel
  • árajánlatok készítése, rendelések rögzítése és nyomon követése
  • számlákkal és szállítmányokkal kapcsolatos adminisztrációs ügyintézés
  • gyártás, rakodás, szállítás szervezése, nyomon követése
  • esetenként személyes találkozó az ügyfelekkel

Elvárások:

  • aktív tárgyalási szintű német nyelvtudás
  • minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • önállóan és csapatban történő munkavégzés
  • precizitás, felelősségvállalás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyök:

  • felsőfokú végzettség
  • értékesítési tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkalehetőség stabil háttérrel
  • szakmai kihívások
  • fiatalos, családias légkör
  • versenyképes fizetés és jutalék
  • laptop, telefon