Minőségbiztosítási mérnök kollégát keresünk Győrbe

HRC Contact Kft.
Győr
2020. 01. 28.

Autóipari műanyagtermékek gyártásával foglalkozó győri partnercégünk számára minőségbiztosítási mérnököt keresünk!

Feladatok

  • Termék bemintázások minőségbiztosítási támogatása a gyártásban
  • Új termék bevezetési folyamatok (APQP) támogatása, PPAP/ VDA dokumentációk vevők felé történő benyújtása
  • Gyártástámogató minőségbiztosítási dokumentációk elkészítése (ellenőrzési-, és egyéb utasítások)
  • Belső/vevői problémák elemzésének vezetése
  • 8D jelentések elkészítése
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés
  • Tréningek szervezése, lebonyolítása, hatékonyság monitorozása
  • Minőségellenőrök szakmai koordinációja
  • Vevői/beszállítói kapcsolattartás

Elvárások

  • Műszaki végzettség minőség szakiránnyal
  • Minimum 3 éves autóipari minőségbiztosításban szerzett tapasztalat.
  • Autóipari minőségbiztosítási eszközök gyakorlati ismerete (APQP, FMEA, Control Plan, PPAP, SPC, 8D, MSA stb.)
  • Középfokú angol nyelvismeret

Előnyök

  • Műanyag fröccsöntésben szerzett tapasztalat
  • Német nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatás
  • Motivált, fiatalos csapat
  • Változatos munka szakmai kihívásokkal
  • Rugalmas munkaidő

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!