Logisztikai munkatársat keresünk Győrben

Világmárkák hazai képviseletét ellátó cég, a BaSys Kft., keres munkatársat

Logisztikai munkatárs

pozícióba.

Cégjellemzők:

A három középeurópai országban tevékeny BaSys Csoport hazai tagjaként hosszú ideje nagy sikerrel forgalmaz szórakoztató elektronikai és pro audio termékeket, valamint háztartási kisgépeket (lásd: www.basys.hu , www.gastroback.hu , www.dirtdevil.basys.hu)

Feladatok

  • Leányvállalatok rendeléseinek kezelése és bonyolítása
  • Külföldi gyártó cégekkel való kapcsolattartás
  • Import beszerzések (holland, belga, kínai) bonyolítása (megrendelések, visszaigazolások, számlák írása)
  • Pontos termékadatok (tömeg, térfogat, ár stb.) továbbítása a leányvállalatok (cseh, szlovák, magyar) felé
  • Raktárakkal és szállítmányozó cégekkel való kapcsolattartás
  • SAP és MS Excel napi szintű használata
  • Heti riportok, adatbázisok készítése
  • Bejövő és kimenő számlák előkészítése, pontos dokumentálása és iktatása
  • Érdeklődés esetén lehetőség a Webportál tartalommenedzselésében is részt venni

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági szakirányban)
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Microsoft Excel/ Outlook felhasználói szintű ismerete
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Precíz, megbízható és önálló munkavégzés
  • Tapasztalat hasonló munkakörben multinacionális cégekkel és webáruházakkal is
  • Min. 3 év szakirányú gyakorlat

Előnyök

  • A munkavégzés helye: Győr, az Árkád közelében
  • Nemzetközi kapcsolatok és biztos háttér
  • Személyes fejlődés (vezetői lehetőségek, stb.) és hosszú távú munkalehetőség
  • Elsőosztályú márkákkal való foglalkozás (kedvezményes munkatársi vásárlás, stb.)
  • Elhivatott, fiatal csapat

Amit kínálunk

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát, valamint személyre szabott motivációs levelét bérigényével.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!