Menedzsment

Műszakvezető kollégát keresünk Győrbe

Munkavégzés helye: Győr
2020. 02. 27. 13:24

A Büchl Hungaria Kft műszakvezető kollégát keres.

Operatív irányítóként lehetőség nyílik a hulladékkal kapcsolatos napi logisztikai feladatok mellett megismerni az ipari hulladékszolgáltatás rendszerét, melynek szervezésében tevékeny részt vesz az erre alkalmas jelölt.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérem jelentkezzen a "Jelentkezem" gombra kattintva magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal!

Feladatok:

  • Napi operatív feladatok ellátása
  • Targoncavezető kollégák irányítása
  • Hulladékszállítás szervezése
  • Kapcsolattartás a cég telephelyeivel
  • Dokumentációk készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (környezetvédelmi, ill. műszaki területen)
  • Műszaki ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Szervezői készség
  • Több műszakos munkavégzés
  • Német nyelvismeret

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Színvonalas munkakörnyezetet, fejlődési lehetőséget egy több mint 20 éve működő, biztos háttérrel rendelkező cégnél.