Ingatlanközvetítő kollégát keresünk győri csapatunkba

Mert Ingatlan Kft.
Győr
Bruttó 450 000 Ft - 2 500 000 Ft / hónap
2020. 03. 03.

MIRŐL SZÓL INGATLANÉRTÉKESÍTŐNEK LENNI NÁLUNK?

Kelet-közép Európa legnagyobb ingatlanközvetítő hálózatát képviseled!

Prémium környezetben, modern infrastruktúrával dolgozol!

Úgy alakítod a napirended, ahogyan számodra az kényelmes!

Annyi pénzt keresel, amennyivel képes vagy elérni kitűzött céljaidat!

Mindennap új, értékes kapcsolatokra teszel szert!

Nincs két egyforma napod, csodálatos helyeket és emberek ismersz meg!

Egy összetartó, profi csapat része vagy, ahol támogatjuk egymást!

Vezetői mentorálás és saját oktatási rendszer előnyeit élvezed!

Díjakat nyersz és csapatépítőkre jársz!

Hivatást választottál, nem csak egy munkát, ezért mi egy életpályát kínálunk neked!

Ha szívesen töltenéd így a mindennapjaidat várjuk önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

Betanulás-átképzés biztosított, várunk Győrbe a Bajcsy-Zsilinszky úti irodánkba! A kínált munka jutalékalapú, nincs felső bérplafon, fél év szorgalmas munkával a megfelelő kompetenciákkal havi 3-500.000.-Ft jövedelem érhető el.  A pályán lévő legjobbak havi jövedelme 7 számjegyű, nem ritka a 2.000.000.-Ft jövedelem. Várom jelentkezésed, nincs korhatár, előnyt élvez a 40 év feletti korosztály-és a vendéglátós múlt, ha váltanál itt a helyed!

Elvárások

Jelentkezéshez szükséges:

  • Közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Győr és környéki lakhely

Előnyök

  • Olyan jövedelem érhető el, amely más üzletágban is ritka.
  • Értékesítés területen szerzett tapasztalat
  • Komoly szándékú érdeklődőket várom! Mindkettőnk ideje drága.

Amit kínálunk

  • Betanulás-átképzés!

Amennyiben felkeltettem érdeklődésedet, jelentkezzen most!

Az ingatlaniroda, ahol részese lehetsz ennek a kitűnő munkalehetőségnek Győrben a belvárosban az Arrabona udvarban van, Barber Shop mellett, a Bajcsy-zyilinszky út 27. szám alatt található, ahol 2016-óta várjuk, és szolgáljuk ki ügyfeleinket.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!