Vendéglátás

Betérő vendéglő Ikrény.Pultos-kiszolgáló lányt felvesz

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Ikrény
Fizetés: Nettó 150000 - 230000 / hónap
2020. 03. 03. 11:20

Ikrényben lévő Betérő vendéglő gyakorlattal és szakmai tapasztalattal rendelkező, munkájára és személyére igényes, kedves, pultos-kiszolgáló lányt/hölgyet felvesz!

Vendéglátós végzettség nem feltétel!

Munkába járáshoz a nyitvatartás végett autó szükséges.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok:

  • pultos és vendéglői feladatok önálló ellátása
  • felmerülő napi feladatok elvégzése
  • előkészített illetve félkész alapanyagokból,Egyszerű ételek kiszolgálása
  • körültekintő munkavégzés a vendég érkezésétől a kiszolgálásán keresztül a fizettetésig.

Elvárások:

  • önálló,pontos,precíz,munkavégzés
  • megbízhatóság
  • vendégcentrikus hozzáállás
  • hétvégi munkavégés,beosztás szerinti vállalása

Amit kínálunk:

  • versenyképes,megegyezés szerinti bérezés
  • személyzeti étkezés
  • útiköltség térítés
  • borravaló