Szakmunka

Villanyszerelő álláslehetőség Győrben

Munkavégzés helye: Győr
2020. 03. 05. 15:30

Az STS Service Kft. villanyszerelőt keres.

Az STS Csoport Magyarország meghatározó megújuló energetikai erőmű építő vállalatcsoportja. Több, mint 20 éve nyújtja ügyfeleinek teljeskörű villamosenergetikai és erőmű építési szolgáltatásait, a lakossági napelemes rendszerek telepítésétől, a 132 kV-os távvezeték és alállomás építési munkákig.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok:

  • Építkezés helyszínén villamos szerelők irányítása, felügyelete
  • Munkavédelem betartatása
  • Az építkezésen megfelelő anyagfelhasználás és rend betartatása
  • A kiviteli tervek és műszaki dokumentáció ismerete és tételes felmérése
  • Állandó jelleggel építési területen történő munkavégzés

Elvárások:

  • Villanyszerelő végzettség
  • Villamos energia elosztás ismeretei
  • Kivitelezéshez használt villamossági anyagok ismerete
  • Építőipari kivitelezési (irodaház, csarnok, ipari létesítmények) területen szerzett szerelői munkatapasztalat és csoportirányítás tapasztalat
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Jó szervezőkészség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó kommunikációs készség