Munkaügy, munkavédelem

Tb ügyintéző, bérszámfejtő feladatok ellátására munkatársat keresünk Győrben

Munkavégzés helye: Győr
2020. 04. 27. 09:09

3 országban jelenlévő (Szlovákia, Csehország, Magyarország) nemzetközi cég győri könyvelő irodájába precíz, önállóan dolgozni tudó kolléganőt/kollégát keresünk rész-munkaidőben Tb és bérügyintézői gyakorlattal

Feladatok:

  • tb kifizető helyi (munkaerő-közvetítéssel foglalkozó partnerünk) bérszámfejtés, tb ügyintézés, ki- és belépések jelentése, adóazonosítók, TAJ számok igénylése, egyéb munkaügyi adminisztráció

Elvárások:

  • Tb- és bérügyintézői képesítés, és gyakorlat

Amit kínálunk:

  • A csapatról: fiatalos, lendületes csapat, családias jó hangulatú légkörben dolgozunk és ilyen kollégát is szeretnénk magunk mellé.