Élelmiszeripari partnercégünk részére keresünk Boltvezető munkatársat Öttevényre

Élelmiszeripari partnercégünk részére keresünk Boltvezető munkatársat Öttevényre.

Amennyiben felkeltette állásajánlatunk az érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • az üzletben dolgozó csapat irányítása és motiválása, munkaszervezése, fejlesztése
  • a vásárlók magas szintű kiszolgálásának biztosítása
  • a termékek elhelyezése az üzlethálózat szabványainak betartásával
  • az üzlet napi operatív működésének irányítása, kapcsolódó szervezési és adminisztrációs feladatok ellátása
  • a forgalom folyamatos nyomon követése
  • a leltározás előkészítése és végrehajtása

Elvárások

  • szakirányú végzettség (előnyt jelent a boltvezetői)
  • élelmiszer kereskedelemben szerzett több éves tapasztalat
  • üzletvezetői vagy üzletvezető-helyettesi tapasztalat
  • barátságos, készséges és vevőorientált, csapatjátékos

Amit kínálunk

  • biztos munkaadói háttér
  • versenyképes jövedelem
  • utazási költségtérítés
  • nagyfokú önállóság
  • sokoldalú munkavégzés
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • OKJ

Munkarend

  • Többműszakos

Önéletrajz elküldése kötelező!