Kereskedelem, értékesítés

Győri ingatlanközvetítő iroda üzletkötő kollégákat keres

Munkavégzés helye: Győr
2020. 05. 12. 12:06

Sokéves tapasztalattal működő, győri ingatlanközvetítő iroda ingatlan referens (üzletkötő) munkatársak jelentkezését várja.

Ha Ön lendületes, anyagi függetlenségre törekvő, jó kommunikációs képességekkel rendelkezik, és szeretne egy változatos, jól fizető állást, akkor fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva  várjuk, illetve érdeklődhet a 06-30/9864-856-os mobilszámon.

Feladatok:

  • eladó ingatlanok felkutatása

Elvárások

  • számítógépes alapismeretek
  • motivált, céltudatos gondolkodás, szorgalom
  •  jó megjelenés
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Előny:

  • saját gépkocsi
  • üzletkötői munkában szerzett tapasztalat
  •  idegen nyelv ismeret

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő kereseti lehetőség
  •  rugalmas időbeosztás
  • hirdetési felületek
  • irodán belül nincs konkurencia
  •  nincs maximálva a jutalék összege
  • egy nagy tapasztalatú közvetítő iroda biztos háttere és infrastruktúrája