Részmunkaidős értékesítő munkatársnak álláslehetőség Győrben

Arrabonapack Kft.
Győr
2020. 05. 14.

A papír csomagolóipari termékeket előállító Arrabonapack Kft részmunkaidős értékesítő munkatársat keres győri telephelyére.

Feladatok

  • a cég termékeinek – elsősorban papírdobozok – értékesítése
  • új vevők felkutatása, igények felmérése, vevőlátogatás Győr-Moson-Sopron megye területén
  • kapcsolattartás a jelenlegi vevőkkel
  • árajánlatok készítése
  • piaci információk összegyűjtése

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség
  • képesség önálló munkavégzésre
  • legalább 2 év tapasztalat értékesítési munkakörben
  • „B”-kategóriás jogosítvány és saját gépjármű
  • számlaképesség
  • a fényképes önéletrajzban kérjük a fizetési igény megjelölését is

Amit kínálunk

  • részmunkaidős (4 órás) munkavégzés, rugalmas időbeosztással.
  • 4-8 hónap után kölcsönös elégedettség esetén teljes munkaidős beosztás
  • fix jövedelem

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!