Fizikus végzettségű kollégát keresünk az EcoSolifer csornai gyártóüzemébe

Az EcSolifer Heterojunction Kft. csornai napelemcella gyártó üzemébe fizikus végzettségű kollégát keresünk.

Gyártási technológiánk a jelenleg elérhető leginnovatívabb megoldásokat ötvözi, egyszersmind egy Magyarországon eddig nem ismert ipari szegmenset honosít meg.

A kihívásokkal teli munka mellett a szakmai fejlődés biztosított a világ egyik legdinamikusabban fejlődő iparágában.

Feladatok

  • a magas hatásfokú napelem cella gyártási folyamatának fejlesztése
  • a gyártási folyamat és termék minőség kockázatértékelése és elemzése
  • a gyártó berendezések gyártási paramétereinek meghatározása, felügyelete
  • a nepelem cella minőségi paramétereinek fejlesztése, az optimális gyártási paraméterek meghatározása
  • nemzetközi kutatás-fejlesztésben való részvétel, a kutatási eredmények prezentálása nemzetközi fórumokon

Elvárások

  • Fizikus egyetemi végzettség
  • Érdeklődés a napelem technológia iránt
  • Aktív angol nyelvismeret írásban és szóban
  • Felelősségteljes, önálló és kreatív munkavégzés, precizitás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Kiemelt szakmai fejlődési lehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!