Informatika, telekommunikáció

Győri irodánkba keresünk tapasztalt backend programozó munkatársat

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Győr
2020. 05. 25. 15:57

Több éve foglalkozol webfejlesztéssel, és nem riadsz vissza új technológiáktól?

Szeretsz fejlődni, gondolkodni, és mindezt szívesen tennéd egy jó csapatban?

Cégünk tapasztalt Backend programozó munkatársat keres teljes munkaidőben.

Kiváló munkakörülmények, vidám, napfényes iroda, kellemes légkör vár rád a P4IT-nál!

Feladatok:

  • Webes szoftver fejlesztése, kivitelezése. (iskolai teljesítmény-menedzsment)
  • Szabadulószoba informatikai szoftverének fejlesztése. (iot megoldások, foglalás rendszer, vállalatirányítási rendszer)
  • Részvétel vállalatcsoport szintű nemzetközi projektmunkában

Elvárások:

  • MySQL haladó szintű ismeret
  • PHP haladó szintű ismeret
  • Erős OO szemlélet
  • Yii2, Laravel, Zend, Symfony vagy esetleg más PHP MVC keretrendszer alapos ismerete
  • Verziókövető rendszerek ismerete (GIT)
  • A projekten dolgozó többi munkatárssal összehangolt munkavégzés
  • Legalább 3 éves fejlesztői tapasztalat
  • Részfeladatokban önálló döntési képesség
  • Agilis, problémamegoldó attitűd
  • Angol nyelvtudás

Előnyök:

HA AZ ALÁBBIAKHOZ ÉRTESZ AZ ELŐNY, DE NEM FELTÉTEL

  • phpStorm ismerete
  • Egyéb programozási nyelvekben szerzett tapasztalat
  • Unix/Linux rendszereken szerzett tapasztalat
  • Nem esel kétségbe, ha legacy kódot kell turkálnod

Amit kínálunk:

  • Kihívást jelentő feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
  • Továbbképzések, online tanfolyamok
  • Szabad teret engedünk a kreativitásnak
  • Támogatjuk a saját ötleteket, amelyek nagy részét megvalósíthatod nálunk
  • Szakmai utak külföldön
  • Kiváló munkakörülmény, vidám, napfényes iroda a Győr szívében
  • Fiatal, lendületes, kreatív csapat
  • Versenyképes fizetés
  • több mint 15 éve működő cég, így stabil vállalati háttér,
  • finom kávé