Lejárt hirdetés

Webshop munkatársat keresünk anyanyelvi szintű román vagy lengyel nyelvtudással Győrbe

Győri cég

Irodai adminisztrátor

Munkavégzés helye: Győr

2020. 12. 23. 09:39

Több országban működő cég hazai vállalata munkatársat keres győri csapatába Webshop munkatárs pozícióba felsőfokú román vagy felsőfokú lengyel nyelvtudással.

Feladatok

  • Webshopjaink feltöltése és karbantartása (árváltozások, termék változások adminisztrálása, termékek feltöltése, frissítése, módosítása)
  • Céghez kapcsolódó online tartalom kezelése (aloldalak, landing page-ek szerkesztése)
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és cégen belül a kollégákkal

Elvárások

  • Magabiztos nyelvtudás írásban és szóban
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Megbízhatóan használja az MS Office programokat, kiemelten Excel-t
  • Közösségi médiák ismerete és használata
  • Műszaki beállítottság
  • Folyamatokban gondolkodik
  • Gyorsan tanul, fejlődni akar
  • Rugalmas, feladat orientált gondolkodású és önálló, precíz munkavégzésre képes
  • Innovatív szemlélettel rendelkezik és nem fél új ötletek kipróbálásától
  • Ötleteivel a webshop csapat eredményes működését támogatja

Előnyök

  • IT munkakörnyezetben szerzett tapasztalat
  • Online tartalomkezelő tapasztalattal már rendelkezik
  • HTML, CSS, valamilyen képszerkesztő szoftver ismerete

Amit kínálunk

  • Támogató, korrekt vezetés
  • Személyes fejlődés és hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Kellemes és fiatalos munkakörnyezet
  • Dinamikusan fejlődő cég
  • Munkahely Győr belvárosában
  • Van lehetőség részidős munkavégzésre is

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Egyéb

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz megadása kötelező!