Fizikai, segéd, betanított munka

Győrben összeszerelő operátor állás 3 műszakos munkarendben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Győr
2020. 08. 07. 11:25

Elektronikai partnercégünk részére összeszerelő operátorokat keresünk akár azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • alkatrészek kézi beültetése elektronikai panelbe
  • termékek tesztelése
  • vezérlő panelok végösszeszerelése
  • dobozolás, kiszállításra felkészítés

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • álló jellegű, fizikai munka vállalása
  • megbízhatóság, precizitás

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat!

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • juttatások: Szép kártyára utalás havonta, negyedéves bónusz, utazási költség -térítése (vidéki és helyi bérlet is)
  • kiszámítható munkarend
  • fejlődési-, előrelépési lehetőség
  • jó csapat, felettesek és hangulat