Fizikai, segéd, betanított munka

Férfi munkatársat keresünk betanított munkás pozícióra Győrben

Munkavégzés helye: Győr
Fizetés: Nettó 200000 - 300000 / hónap
2020. 08. 17. 13:07

Cégünk férfi munkatársat keres betanított munkás pozícióra fizikai munkára.

Fő feladatok:

  • üvegek megmunkálása kézzel illetve az automatizált gépeken
  • anyagmozgatási feladatok elvégzése
  • az üzemi rend és tisztaság fenntartása
  • ügyvezető által kaidott feladatok elvégzése

Állás típusa: Teljes munkaidő, Szerződés

Fizetés: netto 200 000,-Ft - 300 000,-Ft /hónap

Követelmény: saját gépjármű

Bejárás tömegközlekedéssel NEm megoldható ( a munkavégzés kezdetéhez és végéhez nem illeszkedik buszjárat)

Jelentkezi fényképes önéletrajzzal lehet a "Jelentkezem" gombra katintva.

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű